Het team

Peter Vandenbrande zaakvoerder peter@creatief.be 056 65 04 39
Kaat Haezebrouck account manager kaat@creatief.be 056 65 04 28
Greta Callens account manager greta@creatief.be 056 65 04 29
Bert Castelain art director bert@creatief.be 056 65 04 33
Stijn Noppe grafisch ontwerper stijn@creatief.be 056 65 04 21
Rita Hillaert grafisch ontwerper rita@creatief.be 056 65 04 36
Sylvia Dehuysser grafisch ontwerper sylvia@creatief.be 056 65 04 35
Ludovic Caenepeel grafisch ontwerper / webdesigner / illustrator ludovic@creatief.be 056 65 04 31
Dieter Devlaeminck grafisch ontwerper / webdesigner dieter@creatief.be 056 65 04 27
Thierry Debusschere webdeveloper thierry@creatief.be 056 65 04 23
Demian Rodriguez webdeveloper demian@creatief.be 056 65 04 24
Lien Holvoet administratie lien@creatief.be 056 65 04 25

 

Kantoor Harelbeke
Kortrijksesteenweg 69 bus 2
8530 Harelbeke
T 056 650 420
F 056 717 851
  Kantoor Gent
Poperingestraat 57
9000 Gent
T 0476 840 333
F 092 362 260

 

Interesse? Neem contact op!

Over ons

Creatief nv,
Full Service Reclamebureau


Wij kozen onze naam niet toevallig. In onze sector draait letterlijk alles rond creativiteit.

Bovendien kan je creatief zijn niet aanleren. Het is een diep gewortelde passie en wordt een ingesteldheid waar je niet meer van los geraakt. Al meer dan 30 jaar is ons bureau actief in de wereld van reclame en communicatie. Wij weten ondertussen wat wel en niet werkt. Ook weten wij als geen ander hoe hard deze wereld aan veranderingen onderhevig is. Wat vandaag briljant en revolutionair is, wordt morgen misschien alweer als gedateerd afgedaan. Door de vinger aan de pols te houden, helpen wij onze klanten een fris en hedendaags imago te behouden en met originele acties in de kijker te lopen.

Wij koppelen ervaring aan jong en dynamisch enthousiasme. Bij Creatief is het motto ‘one-stop-shopping’ echt van toepassing. Bekijk onze rubrieken en referenties en u zal het merken; wij beheersen alle aspecten van de hedendaagse communicatie en kunnen u bij al uw reclameactiviteiten bijstaan. Wij luisteren naar uw wensen, voegen er onze creatieve ideeën aan toe en leveren professioneel afgewerkte producten af.

Creatief Webdesign