Over ons

Wij kozen onze naam niet toevallig

In onze sector draait letterlijk alles rond creativiteit. Al meer dan 40 jaar is ons bureau actief in de wereld van reclame en communicatie.

Wij koppelen ervaring aan jong en dynamisch enthousiasme. Wij luisteren naar uw wensen, voegen er onze creatieve ideeën aan toe en leveren professioneel afgewerkte producten af.

full service communicatiebureau creatief

Full Service

Bij Creatief is het motto ‘one-stop-shopping’ echt van toepassing. Bekijk onze rubrieken en referenties en u zal het merken; wij beheersen alle aspecten van de hedendaagse communicatie en kunnen u bij al uw reclameactiviteiten bijstaan.

wordcloud creatief

Kei in communicatie

De uitwerking in tal van communicatiemiddelen is het resultaat van strategisch denkwerk en een goed communicatieplan. Creatief stelt samen met u de doelstellingen van uw communicatie scherp en bekijkt wat nodig is om die te bereiken. Spitante teksten en sprekende beelden maken hier een onmisbaar onderdeel van uit.

kei in communicatie

Het team

Peter Vandenbrande
Zaakvoerder
peter@creatief.be
056 65 04 39

Kaat Haezebrouck
Account manager
kaat@creatief.be
056 65 04 28

Stijn Noppe
Grafisch ontwerper
stijn@creatief.be
056 65 04 21

Rita Hillaert
Grafisch ontwerper
rita@creatief.be
056 65 04 36

Maxine Libbrecht
Grafisch ontwerper
maxine@creatief.be
056 65 04 34

Dieter Devlaeminck
Grafisch & Webdesigner
dieter@creatief.be
056 65 04 27

Jeroen Knockaert
Grafisch & Webdesigner
jeroen@creatief.be
056 65 04 33

Thierry Debusschere
Webdeveloper
thierry@creatief.be
056 65 04 23

Kris Provoost
Webdeveloper
kris@creatief.be
056 65 04 35